O nas

Restauracja Gęś i Zając - W naszej karcie króluje gęsina
O nas

Jedzenie podawane z pasją

Restauracja usytuowana na olsztyńskim Starym Mieście przy ulicy Prostej to miejsce łączące sielski wystrój z tradycyjną gościnnością i autorską kuchnią pełną niezapomnianych smaków. Klimatyczna sala, ogródek letni i profesjonalna obsługa sprawiają, że Gęś i Zając to miejsce, do którego naprawdę chce się wracać! Mamy nadzieję, że zaskoczymy Państwa wyjątkowymi smakami i finezyjnym sposobem ich podania. Podczas rodzinnego pobytu, najmłodsi miło spędzą czas nie tylko przy stole, ale także w naszym kąciku zabaw.

Zadzwoń +48 502 352 183

icon-1
Imprezy Okolicznościowe
OFERTA

Imprezy okolicznościowe

Restauracja Gęś i Zając to doskonałe miejsce na organizację przyjęć okolicznościowych. Urodziny, imieniny, chrzciny, komunie, rocznice czy spotkania firmowe. Z nami zorganizujecie Państwo wymarzone przyjęcie a serwowane dania i atmosfera na długo zapiszą się w pamięci uczestników! Zadbamy o każdy szczegół, aby dzielić z Państwem ważne chwile, niezależnie od rodzaju uroczystości.

Zadzwoń +48 502 352 183

NOWA KARTA MENU

Kuchnia Gęś i Zając

Autorska karta menu zmieniana jest sezonowo, aby dostarczyć Państwu jak najwyższą jakość świeżych produktów. Specjalizujemy się w tradycyjnej kuchni polskiej z gęsiną w roli głównej.

ZOBACZ MENU

icon-1
Imprezy Okolicznościowe
Hand made

Nasze przetwory

Dla naszych gości proponujemy również nasze przetwory – chleb wiejski, wędzonki, swojska kiełbasa czy smalec z gęsi.